Srebrny medal i wyróżnienie dla uczniów PSP w Goczałkowie
w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Polonistycznej

 

Z czytania płyną korzyści wielorakie, o czym wiedzą uczniowie PSP w Goczałkowie, którzy co roku nie boją się brnąć przez opasłe tomy książek i rozwijają kompetencje czytelnicze,  przygotowując się tym samym do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym Stypendiada Polonistyczna. W pierwszej połowie grudnia 2018 roku o zwycięstwo w tym popularnym konkursie zawalczyło 22 uczniów, pisząc test ze znajomości utworów literackich ujętych w założeniach regulaminowych.

Pragniemy podzielić się miłą informacją, że trud Damiana Bienia z klasy VIII został wynagrodzony srebrnym  medalem - uczeń zdobył 49 punktów na 50 możliwych. Na wyróżnienie zapracował Karol Jaszowski - również uczeń klasy VIII. Laureat i Finalista zostali uhonorowani tytułem „Orła czytelniczego”.

Należy podkreślić, że poziom wiedzy był wysoki, a pytania niełatwe. Jak mówią medaliści, aby wygrać nie wystarczy raz przeczytać. Niemniej wszyscy, którzy zmierzyli się z pytaniami są zwycięzcami.

Nagrodzonym, którzy wykazali się determinacją, poświęceniem i ambicją, gratulujemy zacięcia czytelniczego i wspaniałych wyników, życząc, aby zwycięstwo w konkursie pozwoliło im rozwinąć skrzydła, dodało chęci i zapału do zgłębiania tajemnic kolejnych książek i czerpania z nich mądrości. Doceniamy również zaangażowanie pozostałych uczestników, którzy co prawda nie stanęli na podium, ale lubią czytać, przystąpili do konkursu i dzięki swojej pracy zdobyli satysfakcjonującą liczbę punktów.   Click to listen highlighted text! Srebrny medal i wyróżnienie dla uczniów PSP w Goczałkowie w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Polonistycznej   Z czytania płyną korzyści wielorakie, o czym wiedzą uczniowie PSP w Goczałkowie, którzy co roku nie boją się brnąć przez opasłe tomy książek i rozwijają kompetencje czytelnicze,  przygotowując się tym samym do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym Stypendiada Polonistyczna. W pierwszej połowie grudnia 2018 roku o zwycięstwo w tym popularnym konkursie zawalczyło 22 uczniów, pisząc test ze znajomości utworów literackich ujętych w założeniach regulaminowych. Pragniemy podzielić się miłą informacją, że trud Damiana Bienia z klasy VIII został wynagrodzony srebrnym  medalem - uczeń zdobył 49 punktów na 50 możliwych. Na wyróżnienie zapracował Karol Jaszowski - również uczeń klasy VIII. Laureat i Finalista zostali uhonorowani tytułem „Orła czytelniczego”. Należy podkreślić, że poziom wiedzy był wysoki, a pytania niełatwe. Jak mówią medaliści, aby wygrać nie wystarczy raz przeczytać. Niemniej wszyscy, którzy zmierzyli się z pytaniami są zwycięzcami. Nagrodzonym, którzy wykazali się determinacją, poświęceniem i ambicją, gratulujemy zacięcia czytelniczego i wspaniałych wyników, życząc, aby zwycięstwo w konkursie pozwoliło im rozwinąć skrzydła, dodało chęci i zapału do zgłębiania tajemnic kolejnych książek i czerpania z nich mądrości. Doceniamy również zaangażowanie pozostałych uczestników, którzy co prawda nie stanęli na podium, ale lubią czytać, przystąpili do konkursu i dzięki swojej pracy zdobyli satysfakcjonującą liczbę punktów. Powered By GSpeech

 

 

 

ozio_gallery_nano