Walentynki w grupie 3-4 latków to okazja do okazywania sobie uczuć i nazywania ich.

 

W dniu 14 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu, rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie. Przedszkolaki stworzyły pięknego serduszkowego stworka, aby podarować go swoim bliskim. Na koniec zajęć, za wspaniałą pracę każde dziecko otrzymało pysznego lizaka w kształcie serduszka.   Click to listen highlighted text! Walentynki w grupie 3-4 latków to okazja do okazywania sobie uczuć i nazywania ich.   W dniu 14 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, były zachęcane do okazywania uczuć innym osobom, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu, rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie. Przedszkolaki stworzyły pięknego serduszkowego stworka, aby podarować go swoim bliskim. Na koniec zajęć, za wspaniałą pracę każde dziecko otrzymało pysznego lizaka w kształcie serduszka. Powered By GSpeech

 

ozio_gallery_nano