16 marca 2019r. w Strzegomskim Centrum Kultury odbył się koncert galowy pierwszej  Edycji Gminnego Konkursu Piosenki „The Voice of Strzegom”. Koncert poprzedziły eliminacje, w których udział wzięło ponad 40 osób. Z nich wyłoniono 15 finalistów, wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły Alicja Mazurkiewicz. Alicja zaprezentowała swój talent wokalny w piosence pt. „Kaktus” w kategorii wiekowej IV-VI klasa szkoły podstawowej. Swoim występem oczarowała jury oraz zgromadzoną publiczność i zdobyła I miejsce. Alicja jako laureat konkursu zaprezentuje swoje umiejętności wokalne na Święcie Granitu Strzegomskiego, które odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2019r, na Strzegomskim Rynku.

 

Alicji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych !   Click to listen highlighted text! 16 marca 2019r. w Strzegomskim Centrum Kultury odbył się koncert galowy pierwszej  Edycji Gminnego Konkursu Piosenki „The Voice of Strzegom”. Koncert poprzedziły eliminacje, w których udział wzięło ponad 40 osób. Z nich wyłoniono 15 finalistów, wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły Alicja Mazurkiewicz. Alicja zaprezentowała swój talent wokalny w piosence pt. „Kaktus” w kategorii wiekowej IV-VI klasa szkoły podstawowej. Swoim występem oczarowała jury oraz zgromadzoną publiczność i zdobyła I miejsce. Alicja jako laureat konkursu zaprezentuje swoje umiejętności wokalne na Święcie Granitu Strzegomskiego, które odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2019r, na Strzegomskim Rynku.   Alicji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych ! Powered By GSpeech

 

 

ozio_gallery_nano