Sukces Amelii Kostyk w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patrotycznej

12 listopada br. w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury miał miejsce Finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej pod hasłem „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród”, którego organizatorem od 16 lat jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Mieczysława Kozara - Słobódzkiego w Świdnicy.

Przypominamy, że Finał konkursu poprzedziły przesłuchania na szczeblu miejskim, które odbyły się w dwóch terminach – 6 i 7 listopada. Wówczas spośród 58 uczestników jurorzy wyłonili 21 adeptów sztuki deklamacji. Wśród wyróżnionych znalazły się uczennice PSP w Goczałkowie: Zuzanna Głąb, Amelia Kostyk i Jagoda Piekarska, a zwycięstwo w eliminacjach miejskich dało deklamatorkom prawo reprezentowania naszej placówki w etapie powiatowym.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w Finale cenny sukces zanotowała na swoim koncie Amelia Kostyk, zdobywając Nagrodę Główną. Uczennica zachwyciła oceniających znakomitą i poruszającą interpretacją wiersza „Pieśń o fladze” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Dziewczętom wskazówek merytorycznych udzieliła polonistka Agata Zobków, która sprawowała nad nimi opiekę w trakcie zmagań konkursowych.

Finalistkom serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pełne emocji prezentacje, życząc równocześnie dalszych sukcesów w rozwijaniu zdolności recytatorskich. Amelce gratulujemy sukcesu!   Click to listen highlighted text!  Sukces Amelii Kostyk w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Patrotycznej 12 listopada br. w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury miał miejsce Finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej pod hasłem „Nie rzucim ziemi skąd nasz ród”, którego organizatorem od 16 lat jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Mieczysława Kozara - Słobódzkiego w Świdnicy. Przypominamy, że Finał konkursu poprzedziły przesłuchania na szczeblu miejskim, które odbyły się w dwóch terminach – 6 i 7 listopada. Wówczas spośród 58 uczestników jurorzy wyłonili 21 adeptów sztuki deklamacji. Wśród wyróżnionych znalazły się uczennice PSP w Goczałkowie: Zuzanna Głąb, Amelia Kostyk i Jagoda Piekarska, a zwycięstwo w eliminacjach miejskich dało deklamatorkom prawo reprezentowania naszej placówki w etapie powiatowym. Niezmiernie miło nam poinformować, że w Finale cenny sukces zanotowała na swoim koncie Amelia Kostyk, zdobywając Nagrodę Główną. Uczennica zachwyciła oceniających znakomitą i poruszającą interpretacją wiersza „Pieśń o fladze” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Dziewczętom wskazówek merytorycznych udzieliła polonistka Agata Zobków, która sprawowała nad nimi opiekę w trakcie zmagań konkursowych. Finalistkom serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pełne emocji prezentacje, życząc równocześnie dalszych sukcesów w rozwijaniu zdolności recytatorskich. Amelce gratulujemy sukcesu! Powered By GSpeech