free background photos from pngtree.com

Turniej Piłki Siatkowej Chłopców
Szkół Podstawowych Goczałków 2020
pod patronatem Moniki Wielichowskiej Poseł na Sejm RP

27 stycznia 2020 r. w hali sportowej w Goczałkowie odbyły się eliminacje miejsko – gminne w piłce siatkowej chłopców. Turniej uroczyście rozpoczął zastępca burmistrza Strzegomia - Wiesław Witkowski. Do rywalizacji stanęli uczniowie z ośmiu szkół podstawowych z Gminy Strzegom.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

Karol Bojczuk, Konrad Bobowski, Patryk Dymitrarz, Karol Ścigacz, Janusz Hołówka, Aleksander Kluj, Dawid Piekarski.

Walka była bardzo zacięta, nie brakowało sportowej rywalizacji. Zawody przebiegały w duchu fair play. Uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się podczas tych rozgrywek.

Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4, która będzie reprezentowała Gminę Strzegom w Mistrzostwach Powiatu. Najlepszym siatkarzem został Natan Wojtasik(Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4).

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - PSP nr 4 Strzegom
II miejsce - PSP nr 3 Strzegom
III miejsce - PSP Olszany
IV miejsce - PSP Goczałków

Wręczenia pamiątkowych pucharów wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju dokonał burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta. W gronie osób dekorujących byli również: Barbara Asynger - dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej z oddziałami przedszkolnymi w Goczałkowie oraz Grzegorz Luszawski - dyrektor OSiR-u.

Organizatorami zawodów byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami przedszkolnymi w Goczałkowie. Komentatorem turnieju był Krzysztof Kalinowski - dyrektor SCK w Strzegomiu.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę sportową.

ozio_gallery_nano