Filharmonia na wesoło w naszej szkole

              W listopadzie i grudniu uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny w tym roku szkolnym uczestniczyli w audycjach muzycznych „Filharmonii na wesoło”. Uczniowie uczestniczyli w koncercie na temat sztuki baroku w Polsce i w Europie. Zgłębiali tajniki sztuki, która  obejmowała wszystkie dziedziny literackie i artystyczne w kulturze europejskiej, a jej trwanie datuje się od końca XVI wieku do XVIII wieku. 

            W kolejnym koncercie uczniowie mieli możliwość posłuchać oraz wspólnie śpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. Tematem przewodnim spotkania były tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe w naszych domach, a także historia ich pochodzenia. Wszyscy uczestnicy występu mogli poczuć atmosferę nachodzących świąt Bożego Narodzenia.

 

Filharmonia w n...
Filharmonia w naszej szkole Filharmonia w naszej szkole
Filharmonia w n...
Filharmonia w naszej szkole Filharmonia w naszej szkole
Filharmonia w n...
Filharmonia w naszej szkole Filharmonia w naszej szkole
Filharmonia w n...
Filharmonia w naszej szkole Filharmonia w naszej szkole
Filharmonia w n...
Filharmonia w naszej szkole Filharmonia w naszej szkole
Filharmonia w n...
Filharmonia w naszej szkole Filharmonia w naszej szkole